-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з вивезення побутових відходів 3536 куб. м., послуги з вивезення негабаритних відходів 1161 куб. м.
Тендер Prozorro UA-2017-01-31-000401-c
послуги з вивезення побутових відходів 3536 куб. м., послуги з вивезення негабаритних відходів 1161 куб. м.
Завершена
457 582.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 288.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 288.00 UAH
Номер:
7d11b0e4343f4ae9ba9ab4e82b8084b1
Внутрішній номер закупівлі:
630981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-31-000401-c
Замовник:
Олександрівська клінічна лікарня м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зорина Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
457 582.12 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 288.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2017 14:36 - 06.02.2017 14:41
Період прийому пропозицій:
31.01.2017 14:36 - 16.02.2017 14:41
Аукціон:
17.02.2017 13:20 - 17.02.2017 13:59
Період кваліфікації:
17.02.2017 13:59 - 23.02.2017 10:26
Період завантаження договору:
20.02.2017 13:21 - 12.03.2017 13:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з вивезення побутових відходів 3536 куб. м., послуги з вивезення негабаритних відходів 1161 куб. м.
Кількість
4697 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Селтік"
Оскарження: 17.02.2017 13:59 - 03.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23245193
-
Контактна особа:
Черняєва Катерина Миколаївна 0674344055 Katerina_N-CH@mail.ru
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, вул. Алма-Атинська, 8
Оскарження: 17.02.2017 13:59 - 03.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
339 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.02.2017 13:21
Документи
19
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС"
Оскарження: 20.02.2017 13:21 - 06.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38941008
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС" +380500865564 oksana2253@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01042, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРИСА ЛУМУМБИ, будинок 9
Оскарження: 20.02.2017 13:21 - 06.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
364 893.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2017 10:26
Документи
24
Скарги
1
ТОВ "Фірма "Володар-Роз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21701113
-
Контактна особа:
Олександр Михайлович Жижкун +380445769569, +380445769551 rozvolodar@yandex.ua
-
Адреса:
02099, Україна, Київ, м.Київ, вул. Зрошувальна, 15
Початкова пропозиція
388 195.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 306.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ТПК ЕКО СВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38321242
-
Контактна особа:
ТОВ "ТПК ЕКО СВІТ" 0672317666 dn.tibezh@gmail.com http://www.ecosvit.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, м. Київ, вул. Дегтярівська, 27а
Початкова пропозиція
391 334.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КРАМАР ЕКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36173955
-
Контактна особа:
Кривошея Ольга Володимирівна 380443609389, 380503319395 kramar.tpv@ukr.net
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миру, будинок 21
Початкова пропозиція
439 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 486.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
80a3e272473d4f58aaa1a940a300bfd7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-31-000401-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38941008
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС" +380500865564 oksana2253@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01042, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРИСА ЛУМУМБИ, будинок 9
Номер договору:
109
Сума договору:
230 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
06.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний