-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з вивезення побутових відходів 3536 куб. м., послуги з вивезення негабаритних відходів 1161 куб. м.
230 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
80a3e272473d4f58aaa1a940a300bfd7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-31-000401-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38941008
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛ СЕРВІС" +380500865564 oksana2253@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01042, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРИСА ЛУМУМБИ, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Номер договору:
109
Дата підписання:
06.03.2017 00:00
Період дії договору:
06.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
230 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 230 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з вивезення побутових відходів 3536 куб. м., послуги з вивезення негабаритних відходів 1161 куб. м.
Кількість
4697 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017