-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Тендер Prozorro UA-2020-09-10-010411-b
Завершена
170 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 2 000.00 UAH
Номер:
8c2bd233fa9440c8b38a2ce98d2fa29b
Внутрішній номер закупівлі:
6249137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-10-010411-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992682
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська, буд. 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Лаврюк +380313432351 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2020 17:41 - 16.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2020 17:41 - 26.09.2020 10:00
Аукціон:
28.09.2020 14:26 - 28.09.2020 14:47
Період кваліфікації:
28.09.2020 14:47 - 05.10.2020 16:56
Період завантаження договору:
05.10.2020 16:56 - 25.10.2020 16:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)(Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою; кошти НСЗУ; валютою пропозиції є гривня)
Кількість
6500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб) (Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою; кошти НСЗУ; валютою пропозиції є гривня)
Кількість
650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Галай Михайло Михайлович
Оскарження: 05.10.2020 16:56 - 16.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Галай Михайло +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, місто Тячів ВУЛИЦЯ ВАЙДИ буд. 5 кв. 8
Оскарження: 05.10.2020 16:56 - 16.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
146 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2020 16:56
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "СГ-ПАТРІОТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36029726
-
Контактна особа:
Віктор Калинич 974074286 sg-patriot@ukr.net
-
Адреса:
90440, Україна, Закарпатська область, Хустський район, село Нижнє Селище, ВУЛИЦЯ ШУЛЬГИ, будинок 31
Початкова пропозиція
149 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 775.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
abe0237f849e43e6ab0ac9ddf8da3087
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-10-010411-b-a1
Постачальник:
ФОП Галай Михайло Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575609754
-
Контактна особа:
Галай Михайло +380986875636 dobreckim@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, місто Тячів ВУЛИЦЯ ВАЙДИ буд. 5 кв. 8
Номер договору:
225
Сума договору:
136 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
19.10.2020 13:04
Статус:
Виконаний