• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))

136 000.00 UAH без ПДВ
Номер: abe0237f849e43e6ab0ac9ddf8da3087
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-10-010411-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
Постачальник: ФОП Галай Михайло Михайлович
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 225
Дата підписання: 19.10.2020 13:04
Період дії договору: 19.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 136 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 136 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб)(Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою; кошти НСЗУ; валютою пропозиції є гривня)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 6500 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська,48 На карті
Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб) (Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою; кошти НСЗУ; валютою пропозиції є гривня)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 650 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Нересенська,48 На карті