-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Тендер Prozorro UA-2020-09-10-010411-b
Завершена
170 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
10.09.2020 17:41 - 16.09.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим