• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Торги не відбулися

1 049 999.84 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
Номер: 175180abef0f4518835df3daef86a1ca
Внутрішній номер закупівлі: 6242837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-10-002193-a   
Замовник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Контактна особа: Зоряна Даниленко 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 049 999.84 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.09.2020 14:39 - 18.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 10.09.2020 14:39 - 28.09.2020 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 049 999.84 ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)