-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2020-09-10-002193-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
1 049 999.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
Період оскарження:
10.09.2020 14:39 - 24.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.