-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено тендер
1 049 999.84
UAH
Номер:
9a3134a832cf4004a8e86f76cdc746a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-03-003225-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 049 999.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки:
ТК №95-20 від 02.09.2020 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Дата опублікування:
03.09.2020 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума1 049 999.84 UAH