-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2020-09-08-004532-b
Завершена
6 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 66.00 UAH
мін. крок: 1% або 66.00 UAH
Номер:
89b788e584a24253833f66ddaeb79664
Внутрішній номер закупівлі:
6200139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-08-004532-b
Замовник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Юрасова +380983130105 suz_mmu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
66.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2020 12:55 - 14.09.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2020 12:55 - 24.09.2020 10:00
Аукціон:
25.09.2020 14:16 - 25.09.2020 14:43
Період кваліфікації:
25.09.2020 14:43 - 01.10.2020 13:14
Період завантаження договору:
01.10.2020 13:14 - 21.10.2020 13:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне пальне
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МОТТО КАРД"
Оскарження: 01.10.2020 13:14 - 12.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Надія Коссара +380968481966 nadezhda.kossara@motto.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 1/27, офіс 105
Оскарження: 01.10.2020 13:14 - 12.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
5 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2020 13:14
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Шевчук Вікторія Василівна +380506352992 V.SHEVCHUK17@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
5 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24316073
-
Контактна особа:
Аллахвердієва Заріна 380937268638, 380937268638 a.zarina@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченка, 71 а, каб. 901
Початкова пропозиція
6 588.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 588.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
becb8625b98049328c9d4014c486c355
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-08-004532-b-a1
Постачальник:
ТОВ "МОТТО КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39711536
-
Контактна особа:
Надія Коссара +380968481966 nadezhda.kossara@motto.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 1/27, офіс 105
Номер договору:
МК-001716
Сума договору:
5 490.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.10.2020 10:00
Статус:
Виконаний