• Відкриті торги
  • КЕП

Дизельне пальне

5 490.00 UAH з ПДВ
Номер: becb8625b98049328c9d4014c486c355
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-08-004532-b-a1
Замовник: Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Постачальник: ТОВ "МОТТО КАРД"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: МК-001716
Дата підписання: 15.10.2020 10:00
Період дії договору: 15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 5 490.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 915.00 UAH)
Оплачено: 5 490.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 915.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 300 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87515, Україна, Донецька область, Мариуполь, Георгіївська, 70 На карті