-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне топливо
Оголошено тендер
6 600.00
UAH
Номер:
f7f736fe07d64134920f39d97c5b662b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-08-004542-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне топливо
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.09.2020 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума6 600.00 UAH