• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ

Завершена

35 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 177.50 UAH
Номер: e031278297574b098f4d1f8bc4187d1a
Внутрішній номер закупівлі: 6196510
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-08-002643-b   
Замовник: Краснопільська селищна рада
Контактна особа: Грінчак Олексій +380545971377 ekr.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 35 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 177.50 UAH
Період уточнення: 08.09.2020 11:02 - 14.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 08.09.2020 11:02 - 24.09.2020 00:00
Аукціон: 24.09.2020 12:57 - 24.09.2020 13:18
Період кваліфікації: 24.09.2020 13:18 - 30.09.2020 11:32
Період завантаження договору: 30.09.2020 11:32 - 20.10.2020 11:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Код ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми"

Оскарження: 30.09.2020 11:32 - 11.10.2020 00:00
Початкова пропозиція 32 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2020 11:32
Документи 21
Скарги 0
ФОП Жидков Іван Іванович
Початкова пропозиція 32 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: e2417a8c3eaf42a98726feaf26a4dd97
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-08-002643-b-a1
Постачальник: ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми"
Номер договору: 50
Сума договору: 30 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.10.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір освітл.pdf
p7s
sign.p7s