-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
30 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2417a8c3eaf42a98726feaf26a4dd97
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-08-002643-b-a1
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Контактна особа:
Грінчак Олексій +380545971377 ekr.otg@ukr.net
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37784911
-
Контактна особа:
Вячеслав Рябченко +380999662022 elit.energoservis.sumy@ukr.net
-
Адреса:
40020, Україна, Сумська область, м. Суми, пр. Курський, буд. 105
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
12.10.2020 10:00
Період дії договору:
12.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
30 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020