-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Оголошено тендер
35 500.00
UAH
Номер:
06cfae7a59434038bbbd3e449acbf623
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-08-002630-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.09.2020 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума35 500.00 UAH