• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області

Зазначені в тендерній документації

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер: ced222eac1c74be9adee452948de93c4
Внутрішній номер закупівлі: 6080625
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-28-000563-b   
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Микола Семер'янов +380663577519 otg@malinivska-sr.gov.ua https://malinivska-sr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 400.00 UAH
Період уточнення: 28.08.2020 10:34 - 03.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2020 10:34 - 13.09.2020 00:00
Аукціон: 14.09.2020 11:25 - 14.09.2020 11:46
Період кваліфікації: 14.09.2020 11:46 - 15.09.2020 09:06
Період завантаження договору: 15.09.2020 09:06 - 05.10.2020 09:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.11.2020
Місце постачання 63525, Україна, Харківська область, смт Малинівка, вул. Шкільна, 120, КЗ "Малинівський ліцей № 2" На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧЕРНИГА ТАРАС МИРОНОВИЧ"

Оскарження: 15.09.2020 09:06 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 299 774.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 774.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2020 09:06
Документи 34
Скарги 0
ФОП "ШМАТКОВ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 874aeba4eeca4d38bca489dda1d14ada
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-28-000563-b-a1
Постачальник: ФОП "ЧЕРНИГА ТАРАС МИРОНОВИЧ"
Номер договору: 231
Сума договору: 299 774.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 28.09.2020 11:20
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 231.pdf
pdf
Дефектний акт, Договірна ціна, Локальний кошторис до догово...
pdf
ДУ №1 до Договору 231 від 28.09.2020.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s