-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області
299 774.00
UAH без ПДВ
Номер:
874aeba4eeca4d38bca489dda1d14ada
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-28-000563-b-a1
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Контактна особа:
Микола Семер'янов +380663577519 otg@malinivska-sr.gov.ua https://malinivska-sr.gov.ua/
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ЧЕРНИГА ТАРАС МИРОНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2660206211
-
Контактна особа:
Тарас Чернига +380993283015 tarascernyga@gmail.com
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, місто Чугуїв, ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
231
Дата підписання:
28.09.2020 11:20
Період дії договору:
28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
299 774.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
299 774.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2020
Місце постачання
63525, Україна, Харківська область, смт Малинівка, вул. Шкільна, 120, КЗ "Малинівський ліцей № 2"
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e881ca67e9fe424c9cb7ee47151a307e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внести зміни до пункту 2.1 цього договору та продовжити строк (термін) надання послуг до «01» грудня 2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.10.2020 09:47
Статус:
Опубліковано