-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
f25db63f3b904beeb40e8877f3b74877
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-28-001200-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт в приміщеннях коридору КЗ «Малинівський ліцей № 2» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 120, смт Малинівка Чугуївського району Харківської області)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2020 09:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВідповідно до рішення від 22.05.2020 № 3-42 сесії Малинівської селищної ради VIII скликання та рішення від 24.06.2020 № 3-43 сесії Малинівської селищної ради VIII скликання
Сума300 000.00 UAH