-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи» Код ДК 021:2015 : 39160000-1 - Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-001291-b
Категорія замовника відповідно до п. 1 ч. 4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) згідно з пунктом третім частиною другою статті 22 Закону зазначено в Додатку 2 до цієї тендерної документації. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову завірені підписом учасника, підписом та печаткою (у разі використання) перекладацької організації. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд.
мін. крок: 0.5% або 4 726.14 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
02145932
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, Бучач, м. Волі 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
3140618575
-
Контактна особа:
Савіцький Андрій Йосипович +380673502384 say2009@ukr.net
-
Адреса:
47720, Україна, Тернопільська область, с Петриків Тернопільський район, вул. С. Бандери 21
Оскарження: 22.09.2020 11:28 - 03.10.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
3416909462
-
Контактна особа:
Маріянко Альона 380960391491 FOPMARIIANKOAL@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 21018, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 21, квартира 50
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
3140618575
-
Контактна особа:
Савіцький Андрій Йосипович +380673502384 say2009@ukr.net
-
Адреса:
47720, Україна, Тернопільська область, с Петриків Тернопільський район, вул. С. Бандери 21