-
Відкриті торги
-
КЕП
«Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи» Код ДК 021:2015 : 39160000-1 - Шкільні меблі
916 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
23365344f9fd4f87840da6eca571491b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-26-001291-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Бучацької РДА Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145932
-
Контактна особа:
Камінська Наталя Степанівна +380354421996 vo_buc2@buc.tr.ukrtel.net
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, Бучач, м. Волі 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Савіцький Андрій Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140618575
-
Контактна особа:
Савіцький Андрій Йосипович +380673502384 say2009@ukr.net
-
Адреса:
47720, Україна, Тернопільська область, с Петриків Тернопільський район, вул. С. Бандери 21
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
258
Дата підписання:
05.10.2020 00:00
Період дії договору:
05.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
916 980.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
916 980.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи
Кількість
580 комплект
Період постачання
до 30.10.2020
Місце постачання
48400, Україна, Тернопільська область, місто Бучач, місто Бучач вулиця Шкільна 9 склад замовника
На карті