• Відкриті торги
  • КЕП

«Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи» Код ДК 021:2015 : 39160000-1 - Шкільні меблі

Оголошено тендер

945 228.00 UAH
Номер: 37aafce8c641474dbe83995dd1036c7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-26-000742-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Бучацької РДА Тернопільської області
Замовник: Відділ освіти Бучацької РДА Тернопільської області
Очікувана вартість: 945 228.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи» Код ДК 021:2015 : 39160000-1 - Шкільні меблі
Примітки: Категорія замовника відповідно до п. 1 ч. 4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» Тернопільська область Бучацький район м. Бучач вул. Майдан Волі 1
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.08.2020 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект стіл та стілець для учнів початкової школи
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 580 комплект
Період постачання до 30.10.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описосвітня субвенція
Сума850 705.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування
Сума94 523.00 UAH