-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст..)
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-001725-a
Завершена
333 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 333.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 333.00 UAH
Номер:
0a4ff4e5bfc340a98603cc2aba028af6
Внутрішній номер закупівлі:
6029954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-001725-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42501854
-
Адреса:
57401, Україна, Миколаївська область, с.м.т. Березанка, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Степанець +380665138668 pochta.pochta.pochta.2000@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
333 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 333.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 10:53 - 07.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2020 10:53 - 17.09.2020 00:00
Аукціон:
17.09.2020 12:43 - 17.09.2020 13:10
Період кваліфікації:
17.09.2020 13:10 - 23.09.2020 14:07
Період завантаження договору:
23.09.2020 14:07 - 13.10.2020 14:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст..)
Кількість
16 найменувань
Період постачання
27.09.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП НОВРУЗОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА
Оскарження: 23.09.2020 14:04 - 04.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2217002221
-
Контактна особа:
НОВРУЗОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА +380669749595 tanyar@logris.pro
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Привільна, 71 Б, кв. 33
Оскарження: 23.09.2020 14:04 - 04.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
315 344.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 344.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.09.2020 14:04
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ"
Оскарження: 23.09.2020 14:07 - 04.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224504
-
Контактна особа:
Катерина +380676375651 twc.ukrprompostach@gmail.com
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Бикова, 10
Оскарження: 23.09.2020 14:07 - 04.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
327 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 264.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2020 14:07
Документи
66
Скарги
0
ФОП Нікітенко Сергій Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3292110273
-
Контактна особа:
Нікітенко Сергій Сергійович +380663825192 nsstender2020@gmail.com
-
Адреса:
70620, Україна, Запорізька область, Новоселівка, вул. Молодіжна, 13
Початкова пропозиція
328 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 767.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d5285ee463546af89fa37e8e573193c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001725-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224504
-
Контактна особа:
Катерина +380676375651 twc.ukrprompostach@gmail.com
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Бикова, 10
Номер договору:
510
Сума договору:
324 264.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
270 220.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.10.2020 11:19
Статус:
Підписаний