-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст..)
324 264.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d5285ee463546af89fa37e8e573193c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001725-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42501854
-
Контактна особа:
Тетяна Степанець +380665138668 pochta.pochta.pochta.2000@gmail.com
-
Адреса:
57401, Україна, Миколаївська область, с.м.т. Березанка, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224504
-
Контактна особа:
Катерина +380676375651 twc.ukrprompostach@gmail.com
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Бикова, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
510
Дата підписання:
15.10.2020 11:19
Період дії договору:
15.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
324 264.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 044.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст..)
Кількість
16 найменувань
Період постачання
27.09.2020 - 31.12.2020