• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Оголошено тендер

333 340.00 UAH
Номер: 5660b54d4e0148a2ad842162cc7f5483
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-25-001595-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 333 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 25.08.2020 10:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума333 340.00 UAH