-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Тендер Prozorro UA-2020-08-21-006278-a
Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71. Спільна операційна програма «Румунія - Україна 2014-2020», затверджена Європейською комісією за рішенням від 17.12.2015 №9143; Угода про фінансування Спільної операційної програми «Румунія - Україна 2014-2020» підписану між Кабінетом міністрів України та Європейською комісією від 23.12.2016
Завершена
410 760.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 107.60 UAH
мін. крок: 1% або 4 107.60 UAH
Номер:
68dca8613e4a493b8fe29b5d7587e6ba
Внутрішній номер закупівлі:
6020258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-21-006278-a
Замовник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Янош Кочерга +380979334671 solotvino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79420000-4 Управлінські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
410 760.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 107.60 UAH
Період уточнення:
21.08.2020 14:32 - 28.08.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2020 14:32 - 07.09.2020 09:00
Аукціон:
08.09.2020 12:25 - 08.09.2020 12:46
Період кваліфікації:
08.09.2020 12:46 - 14.09.2020 11:39
Період завантаження договору:
14.09.2020 11:39 - 04.10.2020 11:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється Замовником поетапно, згідно Графіку виконання послуг. Оплата здійснюється на протязі 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання акту здачі-приймання наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС"
Оскарження: 14.09.2020 11:39 - 25.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998420
-
Контактна особа:
Оксана Шишканич +380503723367 shyshkanych@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ВОЛОШИНА, будинок 18
Оскарження: 14.09.2020 11:39 - 25.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
408 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2020 11:39
Документи
51
Скарги
0
МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ІНСТИТУЦІЙ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32637210
-
Контактна особа:
Наталія Штибель +380503396968 shtibel_n@ukr.net
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 50
Початкова пропозиція
410 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
eba816a8b1694a20afd959586d353d00
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-006278-a-b1
Постачальник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998420
-
Контактна особа:
Оксана Шишканич +380503723367 shyshkanych@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ВОЛОШИНА, будинок 18
Номер договору:
63
Сума договору:
408 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2020 00:00 - 05.08.2022 00:00
Дата підписання:
06.10.2020 12:26
Статус:
Виконаний