-
Відкриті торги
-
КЕП
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
408 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
eba816a8b1694a20afd959586d353d00
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-006278-a-b1
Замовник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Контактна особа:
Янош Кочерга +380979334671 solotvino@ukr.net
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998420
-
Контактна особа:
Оксана Шишканич +380503723367 shyshkanych@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ВОЛОШИНА, будинок 18
Класифікатор ДК 021:2015:
79420000-4 Управлінські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
63
Дата підписання:
06.10.2020 12:26
Період дії договору:
06.10.2020 00:00 - 05.08.2022 00:00
Сума договору:
408 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
408 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ef83680b576f42a38a20ca7ba076ada1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення фінансування на 2020 рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2020 11:19
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eba7a1859b7148ff919c8719dc15a9e3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення фінансування на 2021 (на вимогу ДКСУ)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
07.04.2021 15:27
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f923075987c947d7b903a4435348e798
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії договору у звязку із продовженням терміну реалізації проєкту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2SOFT/4.2/71 в рамках якого даний був договір був заключений.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.08.2021 14:51
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f353874658444a59bcbf2a985a0d82ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку з продовженням терміну реалізації грантового проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71), в рамках якого фінансується дана закупівля, необхідно продовжити термін виконання договору до 05.03.2022 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
18.10.2021 20:42
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d01978a61db14f0b842760889fb3c48b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення фінансування на 2021 рік.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 18:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3ff35799e36549b4b2a4687c0803c9e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення фінансування на 2022 рік.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
16.02.2022 12:04
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
90b44df078ba4fb79a07fa79de885abb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку з військовим станом в Україні та замороженням всіх проектів транскордонного співробітництва виникла необхідність в продовженні терміну реалізації грантового проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71), в рамках якого фінансується дана закупівля.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
04.03.2022 15:30
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2bfe239ccb96413babb63e185e780119
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії договору через відсутність можливості проведення платежів в Державній казначейській службі України.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
05.04.2022 16:58
Статус:
Опубліковано