• Відкриті торги
  • КЕП

«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)

Оголошено тендер

410 760.00 UAH
Номер: 418c4cc30b97416bbc2881696e2d078c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-21-006946-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 410 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Примітки: Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71. Спільна операційна програма «Румунія - Україна 2014-2020», затверджена Європейською комісією за рішенням від 17.12.2015 №9143; Угода про фінансування Спільної операційної програми «Румунія - Україна 2014-2020» підписану між Кабінетом міністрів України та Європейською комісією від 23.12.2016
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79420000-4 Управлінські послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2020 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Код ДК 021:2015: 79420000-4 Управлінські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71. Спільна операційна програма «Румунія - Україна 2014-2020», затверджена Європейською комісією за рішенням від 17.12.2015 №9143; Угода про фінансування Спільної операційної програми «Румунія - Україна 2014-2020» підписану між Кабінетом міністрів України та Європейською комісією від 23.12.2016
Сума410 760.00 UAH