• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Медична інформаційна система

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, які додаються до неї, підготовлені учасником, викладаються українською мовою. Копії документів, що підтверджують якість товару та входять до складу пропозиції учасника, можуть бути складені мовою оригіналу документа з наданням перекладу українською мовою (завіренного центром перекладів). Визначальним є текст, викладений українською мовою. (Допускається російська мова)

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: 457b6280eba747ee8fcaef480db23f34
Внутрішній номер закупівлі: 6003195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-20-001912-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Волощук Олена Дмитрівна +380412438728 obllikzttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2020 15:16 - 25.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2020 15:16 - 04.09.2020 18:00
Аукціон: 07.09.2020 13:55 - 07.09.2020 14:22
Період кваліфікації: 07.09.2020 14:22 - 18.09.2020 10:50
Період завантаження договору: 18.09.2020 10:50 - 08.10.2020 10:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична інформаційна система (100 робочих місць)
Код ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛТ Україна Лтд

Оскарження: 11.09.2020 15:45 - 22.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2020 15:45
Документи 5
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАЙТЕКС"

Оскарження: 14.09.2020 17:03 - 25.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2020 17:03
Документи 12
Скарги 0
Приватне підприємство ""Медінфосервіс"

Оскарження: 18.09.2020 10:50 - 29.09.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2020 10:50
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: f5f1076aa07f4a5286205374a01f76a3
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-001912-b-b1
Постачальник: Приватне підприємство ""Медінфосервіс"
Номер договору: 432
Сума договору: 450 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 30.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 432.pdf
p7s
sign.p7s