• Відкриті торги
  • КЕП

Медична інформаційна система

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 2dffc9edf40d4e50bb1de72a5ae12e0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-20-006420-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медична інформаційна система
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 10002, м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.08.2020 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума450 000.00 UAH