• Відкриті торги
  • КЕП

Медична інформаційна система

450 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f5f1076aa07f4a5286205374a01f76a3
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-001912-b-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Постачальник: Приватне підприємство ""Медінфосервіс"
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Номер договору: 432
Дата підписання: 30.09.2020 00:00
Період дії договору: 30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 450 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 94 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медична інформаційна система (100 робочих місць)
Код ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул.Червоного Хреста, 3 На карті