-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне обслуговування обладнання котельні ОК «Альбатрос»
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-002185-a
Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.
Завершена
41 666.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 250.00 UAH
Номер:
270e100a7e36448da2aad8cb506a247d
Внутрішній номер закупівлі:
5994987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-20-002185-a
Замовник:
Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрюков Олексій Олександрович +380486875043 o.striukov@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
41 666.66 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
250.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2020 10:57 - 25.08.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
20.08.2020 10:57 - 04.09.2020 23:59
Аукціон:
07.09.2020 13:34 - 07.09.2020 13:55
Період кваліфікації:
07.09.2020 13:55 - 11.09.2020 10:15
Період завантаження договору:
11.09.2020 10:15 - 01.10.2020 10:15
Умови оплати:
надання послуг - 80%
- Подіянадання послуг
- Описзгідно Додатку 3 до тендерної документації
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
інша подія - 20%
- Подіяінша подія
- Описзгідно Додатку 3 до тендерної документації
- Розмір20%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування обладнання котельні ОК «Альбатрос»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Оскарження: 11.09.2020 10:15 - 22.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295616
-
Контактна особа:
Андрей Бобров +380487063634 info@oblteplo.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Приморська, буд. 3
Оскарження: 11.09.2020 10:15 - 22.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
39 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2020 10:15
Документи
35
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ДОМУСЧІ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2620411530
-
Контактна особа:
Домусчі Олександр +380674878670 DOMUSCHI@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 67503, Одеська обл., Комінтернівський район, село Улянівка
Початкова пропозиція
41 666.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 666.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
815c31f3ec04461e91cc09b4af199396
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-20-002185-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295616
-
Контактна особа:
Андрей Бобров +380487063634 info@oblteplo.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Приморська, буд. 3
Номер договору:
137-в-чф-20
Сума договору:
39 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний