• Відкриті торги
  • КЕП

Технічне обслуговування обладнання котельні ОК "Альбатрос"

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: a23caf36eb1f46bdabda1b2aada31765
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-10-28-002326-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
Замовник: Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування обладнання котельні ОК "Альбатрос"
Примітки: Місцезнаходження замовника: Юридична адреса: пр-т Перемоги, 14, Шевченківський район, м. Київ, 01135; Фактична адреса: вул. Ланжеронівська, 1, Приморський район, м. Одеса, 65026. Категорія замовника: замовники, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 28.10.2019 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 000.00 UAH