• Відкриті торги
  • КЕП

Технічне обслуговування обладнання котельні ОК «Альбатрос»

Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.

39 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 815c31f3ec04461e91cc09b4af199396
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-002185-a-b1
Замовник: Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
Постачальник: ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Опис: Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.
Номер договору: 137-в-чф-20
Дата підписання: 25.09.2020 00:00
Період дії договору: 25.09.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 39 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 19 800.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування обладнання котельні ОК «Альбатрос»
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації