-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Наладка теплових мереж
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-000540-b
Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.
Завершена
115 583.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
1f9f2fd6c54e4632b34e9d99918f52af
Внутрішній номер закупівлі:
5994626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-20-000540-b
Замовник:
Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрюков Олексій Олександрович +380486875043 o.striukov@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
115 583.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2020 10:47 - 25.08.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
20.08.2020 10:47 - 04.09.2020 23:59
Аукціон:
07.09.2020 11:15 - 07.09.2020 11:36
Період кваліфікації:
07.09.2020 11:36 - 11.09.2020 10:11
Період завантаження договору:
11.09.2020 10:11 - 01.10.2020 10:11
Умови оплати:
надання послуг - 80%
- Подіянадання послуг
- Описзгідно Додатку 3 до тендерної документації
- Розмір80%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
інша подія - 20%
- Подіяінша подія
- Описзгідно Додатку 3 до тендерної документації
- Розмір20%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Наладка теплових мереж
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Оскарження: 11.09.2020 10:11 - 22.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295616
-
Контактна особа:
Андрей Бобров +380487063634 info@oblteplo.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Приморська, буд. 3
Оскарження: 11.09.2020 10:11 - 22.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
108 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2020 10:11
Документи
33
Скарги
0
ПП "Теплоенергокомплект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30047095
-
Контактна особа:
Миколаївна Наталия 380632020702, 380632020702 tek050@ukr.net
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, Одеса, В'ячеслава Чорновола 3
Початкова пропозиція
115 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
115 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
8503d6a917cd45c3929e4e0a84783dea
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-20-000540-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295616
-
Контактна особа:
Андрей Бобров +380487063634 info@oblteplo.com
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Приморська, буд. 3
Номер договору:
136-в-чф-20
Сума договору:
108 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний