• Відкриті торги
  • КЕП

Наладка теплових мереж

Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.

108 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8503d6a917cd45c3929e4e0a84783dea
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-000540-b-a1
Замовник: Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
Постачальник: ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Опис: Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.
Номер договору: 136-в-чф-20
Дата підписання: 25.09.2020 00:00
Період дії договору: 25.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 108 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 108 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Наладка теплових мереж
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації