-
Відкриті торги
-
КЕП
Наладка теплових мереж
Оголошено тендер
148 800.00
UAH
Номер:
4e75efc2aaed48c0bb5d516307dea797
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-10-28-002329-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
Замовник:
Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38727770
Очікувана вартість:
148 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Наладка теплових мереж
Примітки:
Місцезнаходження замовника:
Юридична адреса: пр-т Перемоги, 14, Шевченківський район, м. Київ, 01135;
Фактична адреса: вул. Ланжеронівська, 1, Приморський район, м. Одеса, 65026.
Категорія замовника: замовники, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
28.10.2019 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума148 800.00 UAH