-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-003274-c
"Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12" згідно тендерної документації
Завершена
199 352.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.76 UAH
Номер:
5bf5f098846b48f8a3c2b9e45bdcb754
Внутрішній номер закупівлі:
5951343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-17-003274-c
Замовник:
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25457261
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Харківська область м. Балаклія пров.1 Травня буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кашпор Аліна Володимирівна +380574951265 bzosh02@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
199 352.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
996.76 UAH
Період уточнення:
17.08.2020 15:25 - 22.08.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2020 15:25 - 01.09.2020 16:00
Аукціон:
02.09.2020 14:54 - 02.09.2020 15:15
Період кваліфікації:
02.09.2020 15:15 - 03.09.2020 14:26
Період завантаження договору:
03.09.2020 14:26 - 23.09.2020 14:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписВстановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
Оскарження: 03.09.2020 14:26 - 14.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Оскарження: 03.09.2020 14:26 - 14.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
193 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2020 14:26
Документи
51
Скарги
0
ТОВ ОХОРОНА МАСТЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
41207142
-
Контактна особа:
Босий Микола Олексійович +380505304437 masters.kharkov@gmail.com
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, провулок Старомосковський, будинок 6-А, кімната 34
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3bfc24e33f08410ca5e24d3976b9d088
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-17-003274-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Номер договору:
98
Сума договору:
192 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
160 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний