-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
"Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12" згідно тендерної документації
192 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bfc24e33f08410ca5e24d3976b9d088
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-17-003274-c-c1
Замовник:
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25457261
-
Контактна особа:
Кашпор Аліна Володимирівна +380574951265 bzosh02@ukr.net
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Харківська область м. Балаклія пров.1 Травня буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
"Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12" згідно тендерної документації
Номер договору:
98
Дата підписання:
22.09.2020 00:00
Період дії договору:
22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
192 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 165.00 UAH)
Оплачено:
192 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 165.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Тр
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9364cf00c73f453689cbc70e07e1ea02
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано