• Відкриті торги
  • КЕП

Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12

Оголошено тендер

199 352.00 UAH
Номер: 321e0cb67a0f40989c7089924dd981c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-17-006394-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
Замовник: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
Очікувана вартість: 199 352.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Встановлення системи блискавкозахисту будівель літ. «А-3» та «А-4» Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області за адресою: Харківська область, Балаклійський район, місто Балаклія, провулок 1 Травня, будинок 12
Примітки: Категорія: п.3, ч.4, ст.2; місце знаходження: 64207, Україна, Харківська область, м. Балаклія, пров. 1 Травня, 12; вид закупівлі: відкриті торги, абзац 1, п.5, ч.2, ст.4
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.08.2020 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 352.00 UAH