• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips)

Завершена

69 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 345.00 UAH
Номер: ed2b7dec31cb4de7aeab011f602c284f
Внутрішній номер закупівлі: 5945489
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-17-003040-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Бабєоглу +380974980894 babeoglu22@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 69 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 345.00 UAH
Період уточнення: 17.08.2020 12:03 - 23.08.2020 12:07
Період прийому пропозицій: 17.08.2020 12:03 - 02.09.2020 12:07
Аукціон: 03.09.2020 13:34 - 03.09.2020 13:55
Період кваліфікації: 03.09.2020 13:55 - 08.09.2020 15:47
Період завантаження договору: 08.09.2020 15:47 - 28.09.2020 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 72401, Україна, Запорізька область, смт Приазовське, вул.Покровська,33 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АСЛАНОВ РУСТАМ ФАЛАКЕТ ОГЛИ

Оскарження: 08.09.2020 15:47 - 19.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 66 999.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
66 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2020 15:47
Документи 48
Скарги 0
ФОП ПАВЛУШКО ЄВГЕН БОРИСОВИЧ
Початкова пропозиція 68 900.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 902fb0197a8b4a7ebf969d06247273da
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-17-003040-a-b1
Постачальник: ФОП АСЛАНОВ РУСТАМ ФАЛАКЕТ ОГЛИ
Номер договору: 78
Сума договору: 66 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 23.09.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 78.pdf
p7s
sign.p7s