• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips)

Оголошено тендер

69 000.00 UAH
Номер: bf943864240948ffa2ee1cca30369eb1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-17-003404-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 69 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 17.08.2020 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума69 000.00 UAH