-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips)
66 999.00
UAH без ПДВ
Номер:
902fb0197a8b4a7ebf969d06247273da
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-17-003040-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992943
-
Контактна особа:
Людмила Бабєоглу +380974980894 babeoglu22@rambler.ru
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовське, вул. Покровська, буд. 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП АСЛАНОВ РУСТАМ ФАЛАКЕТ ОГЛИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3277113958
-
Контактна особа:
Асланов Рустам Фалакет-огли +380938268474 rustamaslanov2109@gmail.com
-
Адреса:
02132, Україна, м. Київ, м.Київ, Дарницький район ВУЛИЦЯ ТРУСКАВЕЦЬКА буд. 4-Б кв. 1703
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
78
Дата підписання:
23.09.2020 10:00
Період дії договору:
23.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
66 999.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
66 999.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020