-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Тендер Prozorro UA-2020-08-13-008588-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
Завершена
66 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 660.00 UAH
мін. крок: 1% або 660.00 UAH
Номер:
a9227d18d15c40ac983e2b0a3bf6d96e
Внутрішній номер закупівлі:
5922649
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-13-008588-a
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380445852475 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
660.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2020 17:06 - 20.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2020 17:06 - 30.08.2020 10:00
Аукціон:
31.08.2020 14:11 - 31.08.2020 14:32
Період кваліфікації:
31.08.2020 14:32 - 08.09.2020 16:55
Період завантаження договору:
08.09.2020 16:55 - 28.09.2020 16:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвпродовж 10 робочих днів з моменту отримання товарів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 01.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВИЙ СТИЛЬ"
Оскарження: 08.09.2020 16:55 - 19.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32565288
-
Контактна особа:
Юлия Владимировна Гладкая +380503235904 gladkaya_yuv@nowystyl.com.ua
-
Адреса:
61020, Україна, Харківська область, м. Харків, Шосе Григорівське буд. 88
Оскарження: 08.09.2020 16:55 - 19.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
58 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 988.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2020 16:55
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 095-276-57-12 (044)594-90-39 k7.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Початкова пропозиція
58 544.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 989.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
22d4266a2b97446296313b61987920c8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-13-008588-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВИЙ СТИЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32565288
-
Контактна особа:
Юлия Владимировна Гладкая +380503235904 gladkaya_yuv@nowystyl.com.ua
-
Адреса:
61020, Україна, Харківська область, м. Харків, Шосе Григорівське буд. 88
Номер договору:
219-А/20
Сума договору:
50 988.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 490.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний