-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Оголошено тендер
66 000.00
UAH
Номер:
b9fc533df9874cc8964f54300879b052
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-06-001873-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Примітки:
Програма 0851020.
Категорія замовника: орган державної влади.
Місцезнаходження замовника: 01601, м. Київ, просп. Перемоги, 41.
Закупівля внесена рішенням тендерного комітету №22 від 04.08.2020 року.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.08.2020 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума66 000.00 UAH