-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
50 988.96
UAH з ПДВ
Номер:
22d4266a2b97446296313b61987920c8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-13-008588-a-a1
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380445852475 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВИЙ СТИЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32565288
-
Контактна особа:
Юлия Владимировна Гладкая +380503235904 gladkaya_yuv@nowystyl.com.ua
-
Адреса:
61020, Україна, Харківська область, м. Харків, Шосе Григорівське буд. 88
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Опис:
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
Номер договору:
219-А/20
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
50 988.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 498.16 UAH)
Оплачено:
50 988.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 498.16 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла для колегій суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 01.11.2020