-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду
Тендер Prozorro UA-2020-08-13-002506-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
Завершена
144 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 440.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 440.00 UAH
Номер:
b6f9697b36dc48cbbad9fdf0ce2d2504
Внутрішній номер закупівлі:
5922488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-13-002506-b
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380445852475 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 440.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2020 16:59 - 20.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2020 16:59 - 30.08.2020 10:00
Аукціон:
31.08.2020 13:53 - 31.08.2020 14:14
Період кваліфікації:
31.08.2020 14:14 - 11.09.2020 10:52
Період завантаження договору:
11.09.2020 10:52 - 01.10.2020 10:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвпродовж 10 робочих днів з моменту отримання товарів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 01.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 11.09.2020 10:52 - 22.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27, 044-561-27-53 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Оскарження: 11.09.2020 10:52 - 22.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
119 229.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
115 055.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2020 10:52
Документи
61
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВИЙ СТИЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32565288
-
Контактна особа:
Юлия Владимировна Гладкая +380503235904 gladkaya_yuv@nowystyl.com.ua
-
Адреса:
61020, Україна, Харківська область, м. Харків, Шосе Григорівське буд. 88
Початкова пропозиція
125 681.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
115 056.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
23346327aaa14c20896f9e2526183f15
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-13-002506-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27, 044-561-27-53 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Номер договору:
217/20
Сума договору:
115 054.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
95 878.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний