-
Відкриті торги
-
КЕП
Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
115 054.56
UAH з ПДВ
Номер:
23346327aaa14c20896f9e2526183f15
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-13-002506-b-c1
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Контактна особа:
Грищенко В.А. 380445852475 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 097-938-88-27, 044-561-27-53 k8.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Опис:
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі неможливості надання документів українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою, також додатково надається переклад на українську мову. Переклад документа має бути посвідчений підписом перекладача разом з його печаткою (у випадку використання) та підписом Учасника або ж посвідчений нотаріально (на розсуд Учасника). Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально. Крісла для колегій суддів код ДК021-2015: 39113100-8 М’які крісла
Номер договору:
217/20
Дата підписання:
30.09.2020 00:00
Період дії договору:
30.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
115 054.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 175.76 UAH)
Оплачено:
115 054.56 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 175.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 01.11.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Вищий антикорупційний суд
IBAN:UA058201720343190001000096000
ТОВ "Епіцентр К"
IBAN:UA683003460000026008010251904
Сума
115054.56 UAH
Статус
Оплачений
28.10.2020 12:10
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
62819d5eb54d406680eaae10bb1381d3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.3. ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та відповідно до п 12.2.2 Договору на закупівлю товару за державні кошти №217/20 від 30.09.2020 Вищий антикорупційний суд та Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" дійшли згоди щодо покращення якості товару та внесення змін в додаток 2 до договору.
Номер додаткової угоди:
1/239/217/20/ДУ
Дата внесення змін до договору:
21.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано