• Відкриті торги
  • КЕП

Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду

Оголошено тендер

144 000.00 UAH
Номер: f43f86cf9543436a980f992fdc137e51
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-06-008278-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крісла для колегій суддів Вищого антикорупційного суду
Примітки: Програма 0851010. Категорія замовника: орган державної влади. Місцезнаходження замовника: 01601, м. Київ, просп. Перемоги, 41. Закупівля внесена рішенням тендерного комітету №22 від 04.08.2020 року.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.08.2020 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума144 000.00 UAH