-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2017-01-17-002138-b
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %) Масло вершкове вагове у тарі виробника або брусками у пергаменті (0,200 кг, 1кг, 3 кг, 5 кг) жирність не нижче 72,5%, кольоровим блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.
Завершена
190 233.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
f772f3fac9ff49e7aa879da1499a18c3
Внутрішній номер закупівлі:
590897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-17-002138-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Криничанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142448
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт. Кринички, вул. Шкільна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Андреевна +380679087780,+380965092331 kraivo@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
190 233.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
950.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2017 21:07 - 23.01.2017 08:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2017 21:07 - 02.02.2017 08:00
Аукціон:
03.02.2017 14:27 - 03.02.2017 14:54
Період кваліфікації:
03.02.2017 14:54 - 09.02.2017 07:52
Період завантаження договору:
06.02.2017 11:51 - 26.02.2017 11:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
06.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
52300, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, за адресами навчальних закладів Криничанського району (згідно завантаженого переліку навч. закладів)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сутисський Павло Дмитрович
Оскарження: 03.02.2017 14:54 - 17.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3581800916
-
Контактна особа:
Сутисський Павло Дмитрович +380671750770 sutysskiy.pavel@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Шкільна, буд.14, кв.6
Оскарження: 03.02.2017 14:54 - 17.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
120 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.02.2017 11:33
Документи
7
Скарги
0
ФОП Високопоясна Марія Павлівна
Оскарження: 06.02.2017 11:33 - 17.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985918283
-
Контактна особа:
Високопоясна Марія Павлівна +380673868456 vysokopoyasna.mariya@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Червоний Яр, вул.Молодіжна, буд.4
Оскарження: 06.02.2017 11:33 - 17.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
138 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.02.2017 11:51
Документи
7
Скарги
0
ФОП Сутисський Дмитро Петрович
Оскарження: 06.02.2017 11:51 - 20.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2642010512
-
Контактна особа:
Сутисський Дмитро Петрович +380675607209 Sutik02@yandex.ua
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Шкільна 14 кв.6
Оскарження: 06.02.2017 11:51 - 20.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
189 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2017 07:52
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0c3a71720db40a9997a16660e1721a1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-17-002138-b-c1
Постачальник:
ФОП Сутисський Дмитро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2642010512
-
Контактна особа:
Сутисський Дмитро Петрович +380675607209 Sutik02@yandex.ua
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Шкільна 14 кв.6
Номер договору:
20-3
Сума договору:
189 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.02.2017 12:00
Статус:
Підписаний