-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
189 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
b0c3a71720db40a9997a16660e1721a1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-17-002138-b-c1
Постачальник:
ФОП Сутисський Дмитро Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2642010512
-
Контактна особа:
Сутисський Дмитро Петрович +380675607209 Sutik02@yandex.ua
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кринички, вул.Шкільна 14 кв.6
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-3
Дата підписання:
20.02.2017 12:00
Період дії договору:
20.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
189 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 189 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
06.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
52300, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, за адресами навчальних закладів Криничанського району (згідно завантаженого переліку навч. закладів)
На карті