-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2017-01-17-002138-b
Масло вершкове (жир. не менше 72,5 %) Масло вершкове вагове у тарі виробника або брусками у пергаменті (0,200 кг, 1кг, 3 кг, 5 кг) жирність не нижче 72,5%, кольоровим блідо-жовтого до майже білого. Масло вершкове має бути щільним, однорідним, поверхня на зрізі має бути блискуча, колір світло-жовтий, смак і запах характерний маслу вершковому, без сторонніх запахів і присмаків. Дефекти недопустимі.
Завершена
190 233.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2017 21:07 - 23.01.2017 08:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим